I, II, IV, V  09.00-20.00
III              09.00-18.00
VI             10.00-14.00
VII             11.00-14.00
Debreceno g. 5, Klaipėda
Tel.: (8-46) 36 06 76
Mob.: +370 699 37 859

Profilaktika ir prevencija

Veterinarinė akupunktūra

Akupunktūra – gydymo būdas, kai adatomis veikiami biologiškai aktyvūs kūno taškai, kurie turi grįžtamąjį ryšį su kuriuo nors organu. Neseniai tris Lietuvos veterinarai (du iš Vilniaus  ir Linas Varanauskos iš Klaipėdos) baigė specializuotus kursus Chi Institute, taip Lietuva tapo pirma iš Baltijos valstybių, kur atliekama akupunktūra gyvūnams.  Plačiau apie akupunktūros poveikį augintiniams skaitykite dienraščio „Vakarų Ekspresas“ intervių su Linu Varanausku.

Vakcinacija, skiepai

Vakcinacija: reikalinga apsaugoti gyvūną nuo kai kurių infekcinių ligų. Dažniausiai vakcinuojama nuo maro (D), parvovirozės (P), hepatito (H), parainfluensos (Pi), Leptospirozės (L), Pasiutligės (R), „šunidžių kosulio“ – Bordetella bronchiseptica bei 2 tipo adenoviruso. Informaciją apie reikalingus skiepus ir būtinas procedūras prieš vykstant su augintiniu į užsienį, galima rasti atskirame veterinarijos klinikos svetainės skyriuje.

Dehelmintizacija

Dehelmintizacija: Dauguma šuniukų, netrukus po gimimo nuo savo mamos, per pieną ar būdami užkrėstoje aplinkoje užsikrečia kirminais. Šie parazitai sukelia viduriavimą, mažakraujystę, sulėtėja augimas ir iškyla kitų sveikatos problemų. Kai kurie kirminai gali sukelti rimtus susirgimus žmonėms, ypač vaikams, todėl jauniems gyvūnams reikėtų duoti vaistų nuo kirminų nuo 3 savaičių amžiaus kas 2-4 savaites. Reguliarios dehelmintizacijos atliekamos neatsižvelgiant į išmatų tyrimą, nes ne kiekviename išmatų mėginyje yra randama kirminų ar jų kiaušinėlių. Dehelmintizacijos schemą bei preparatus Jūsų šuniukui parinks Jūsų veterinarijos gydytojas.

Burnos higiena, apnašų valymas

Dantų apnašų ir akmenų valymas ultragarsiniu skaleriu, pilna burnos higiena. Burnos higienos ir dantų priežiūros patarimus galima rasti atskirame rubrikos „Dažni klausimai’ skyrelyje

Kelio girnelės ekspertizė

Mūsų klinikoje jau atliekama kelio girnelės (patella) ekspertizė.

Augintinio identifikacija

Atliekame augintinių identifikaciją vadinamuoju „mikročipu“. Plačiau apie identifikacijos esmę, naudą ir įtaką augintiniui galite sužinoti atskirame puslapyje