I, II, IV, V  09.00-20.00
III              09.00-18.00
VI             10.00-14.00
VII             11.00-14.00
Debreceno g. 5, Klaipėda
Tel.: (8-46) 36 06 76
Mob.: +370 699 37 859

Klinikinė diagnostika

Elektrokardiograma

Širdies ir kraujagyslių ligos gyvūnams pasitaiko ne ką rečiau, negu žmonėms. Jeigu Jūsų šuo ar katė vyresni, negu 6 metai, po fizinio krūvio greitai pavargsta, būna dusulio arba kosulio priepuoliai, jis gali sirgti širdies liga. Elektrokardiograma – vienas iš širdies klinikinių tyrimo metodų, kuriuo galima nustatyti širdies ritmo, laidžiosios sistemos sutrikimus, padeda diagnozuoti širdies išsiplėtimus, širdies kraujagyslių patologiją.

Operacijos metu prijungtas kardiomonitorius laiku įspėja apie širdies veiklos pokyčius, kas mums leidžia daug saugiau atlikti visas procedūras, kurios reikalauja narkozės

Klinikoje naudojamas elektrokardiografas , kuris ne tik užrašo EKG, bet ir atlieka pagrindinius skaičiavimus: elektrinę širdies ašį, širdies ritmo variabilumo analizę, Q – T intervalo dispersiją,

„Krokodilo“ tipo elektrodai, uždedami ant galūnių netraumuoja gyvūno, nevaržo jo judesių, nepažeidžia odos galima atlikti procedūrą nenukirpus plaukų.

Gastroskopija, bronchoskopija Gastroskopija_bronchoskopija_veterinarai

Gastroskopija – tai stemplės, skrandžio dvylikapirštės žarnos tyrimas naudojant gastrofibroskopą. Gastrofibroskopas – tai lankstus vamzdelis, kurio viduje yra šviesolaidis. Jo pagalba galime diagnozuoti stemplės, skrandžio, dvylikapirštės žarnos uždegiminius procesus, opas, svetimkūnius. Taip pat galima paimti patologinę medžiagą iš pažeistos vietos citologiniam tyrimui.

Bronchoskopija atliekama bronchoskopu. Tai panašus į gastrofibroskopą lankstus vamzdelis, tik mažesnio diametro ir skirtas viršutinių kvėpavimo takų tyrimui. Juo galime diagnozuoti gerklų, trachėjos bei pagrindinių bronchų svetimkūnius, navikus, uždegimą.

Echoskopija

Klinikoje naudojamas Echo Blaster 64 serijos skaitmeninis echoskopas.

Echoskopu galime diagnozuoti ginekologinius, pilvo organų pakitimus, šlapimo takų akmenligę, širdies vožtuvų patologiją, atlikti skydliaukės echoskopiją, taip pat apskaičiuoti įvairios struktūros navikų dydį bei formą, kas labai palengvina jų pašalinimą bei leidžia geriau prognozuoti ligos tėkmę. Aparatas mums leidžia išsaugoti echoskopinius atvaizdus ir vėliau juos palyginti su naujai padarytais atvaizdais.

gyvunu_echoskopija kaciu_echoskopija suns_echoskopija