I, II, IV, V  09.00-20.00
III              09.00-18.00
VI             10.00-14.00
VII             11.00-14.00
Debreceno g. 5, Klaipėda
Tel.: (8-46) 36 06 76
Mob.: +370 699 37 859

Kvalifikacija

Kursai Lietuvoje

Mes profesionaliai domimės naujovėmis veterinarijos klinikų praktikoje, įsisaviname naujausius ir pažangiausius diagnozės ir gydymo metodus. Mūsų veterinarijos klinikos veterinarai dalyvavo šiuose apmokymuose ir specialiuose kursuose Lietuvoje.

Mūsų klinikos veterinarai nuolatos kelia kvalifikaciją, dalyvaudami mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Nors kiekvienas klinikos veterinaras specializuojasi savo srityje, iš kursų grįžęs veterinarijos gydytojas pasidalina žiniomis ir patirtimi su kolegomis. Tokiu būdu užtikriname, jog itin specifinėms sveikatos problemoms spręsti turėsime kvalifikuotą veterinarą, tačiau prireikus paprastesnės pagalbos, ją suteikti galės bet kuris klinikos gydytojas.

Sertifikatai

Kursai užsienyje

Mūsų klinikos veterinarai nuolatos kelia kvalifikaciją, dalyvaudami mokymuose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Nors kiekvienas klinikos veterinaras specializuojasi savo srityje, iš kursų grįžęs veterinarijos gydytojas pasidalina žiniomis ir patirtimi su kolegomis. Tokiu būdu užtikriname, jog itin specifinėms sveikatos problemoms spręsti turėsime kvalifikuotą veterinarą, tačiau prireikus paprastesnės pagalbos, ją suteikti galės bet kuris klinikos gydytojas.

Sertifikatai