I, II, IV, V  09.00-20.00
III              09.00-18.00
VI             10.00-14.00
VII             11.00-14.00
Debreceno g. 5, Klaipėda
Tel.: (8-46) 36 06 76
Mob.: +370 699 37 859
Revolution Slider Error: Slider with alias not found.

Maybe you mean: 'veterinarijos klinika' or 'musu_partneriai'

Gydymo išlaidų draudimas

 

Gerbiami Klientai,

Lino veterinarijos klinika kartu su partneriais siūlo Jums įsigyti  KAČIŲ/ ŠUNŲ GYDYMO IŠLAIDŲ DRAUDIMĄ.

Pagrindinės sąlygos bei informacija:

 • Apdraudžiami katės ir šunys (ženklinti mikročipu)
 • Draudimo metinė suma – 500 €
 • Apdraudžiamos katės (nuo 6 mėn. iki 9 metų)
 • Apdraudžiamos šunis (nuo 6 mėn. iki 8 metų)
 • Draudimo laikotarpis  – 12 mėn. ( nuo draudimo poliso įsigaliojimo)
 • Draudimo kaina vieneriems metams –  tik  19,90 €
 • Besąlyginė išskaita (Frančizė) – 50€

Draudimo įmoku ir išmoku mokėjimas:

 • Apdrausto gyvūno šeimininkas sumoka 19,90 € ir gauna į rankas draudimo sertifikatą
 • Draudiminiam įvykiui atsitikus ir sumokėjus frančizė ( 50 eurų) toliau reikiamas veterinarijos paslaugas klinikai draudimas sumoka tiesiai. Gyvūno savininkas neturi kreiptis į draudimo kompaniją dėl pinigų ar įvykio registracijos.

DRAUDIMAS APMOKA:

 1. Visas ekstrines nelaimes (partrenkus mašinai, sukandžiojus kitam šuniui, pjautines, šautines žaizdas, susilaužius kaulus)
 2. Visas ūmines ligas, kurios atsirado netikėtai, o nebuvo lėtinės eigos pasekmė.
 3. Visas užkrečiamąsias ligas, tokias kaip erkių pernešamą Babesia canis (jei buvo naudotos apsisaugojimo priemonės, tabletės, lašiukai, antkakliai, purškalai)
 4. Apsinuodijimus (pvz.: žiurknuodžiais, šokoladu, medikamentais)
 5. Ūmines alergijas (pvz.: įkandus bitei, suvalgius netinkamą produktą)
 6.  Ūminius neurologinius susirgimus, kurie nebuvo anksčiau diagnozuoti.

Ir daugelį kitų ūmių susirgimų, kurių gydymas kainuoja daugiau nei 50 eurų. Taip pat žemiau pateikiamas sąrašas kokiais atvejais nedraudžiama.

(daugiau…)

Patalpino:

Šunų kelio girnelės operacijos

Lapkričio 5-6 d. Linas Varanauskas dalyvavo „Šunų kelio girnelės operacijų ir chirurginių priėjimų ortopedijoje“ seminare. Mokymuose buvo nagrinėjami modernūs šunų kelio girnelės gydymo metodai ir kitų problemų chirurginiai sprendimo būdai. Įtariate kojų problemas pas savo augintinius? Lauksime Jūsų klausimų rubrikoje „Klausimai-atsakymai“ arba vizito pas mūsų specialistus.

Patalpino:

Royal Canin verslo forumas

2014 m. rugsėjo 20 d klinikos veterinarijos gydytojai Agnė ir Linas dalyvavo Royal Canin organizuotame veterinarijos verslo forume Kaune. Jame buvo gvildenamos bendravimo tarp vet. gydytojos ir kliento bendravimo problemos, veterinarinių paslaugų gerinimo galimybės.

Patalpino:

Veterinarijos klinika gavo Klaipėdos mero apdovanojimą

Gruodžio 22 d. Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas apdovanojo veterinarijos gydytojus, vykdžiusius humanišką akciją – sterilizavusius ir vakcinavusius laukinius gyvūnus.

„Mes visi gyvename tame pačiame mieste, ir dalinamės rūpesčiais. Tad turime padėkoti geradariams už tai, kad Klaipėdą padarė švaresnę, saugesnę“, – sakė uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas. Jis įteikė apdovanojimus keturiems veterinarijos gydytojams: Ritai Ilgūnei, Linui Varanauskui, Robertui Bartkui ir Daliai Kujelienei bei jų kolektyvams.

Patalpino:

Kvalifikacijos kėlimas

Vasario pabaigoje Linas Varanauskas dalyvavo 45 val. veterinarijos konferencijoje JAV, Las Vegase. Per penkias mokymų dienas , veterinarijos gydytojas dalyvavo seminaruose, interaktyviose sesijose bei specialių laboratorijų veikloje.

Patalpino:

Padovanokime benamiams gyvūnams naują gyvenimą!

Benamių gyvūnų gatvėse tik daugėja, keliant pavojų miesto gyventojams. Iš dalies, dėl šios situacijos kalti ir mes patys – gyvūnų šeimininkams trūksta atsakomybės, veterinarus domina pelnai, o nė pareiga visuomenei, valdžiai – problemos esmės supratimo ir efektyvių veiksmų.

Lino veterinarijos klinika visus Klaipėdos miesto gyvūnų mėgėjus ir veterinarijos specialistus kviečia prisijungti prie socialinės iniciatyvos – padėti benamiams gyvūnams surasti naujus namus arba padėti kaupti lėšas jų maitinimui!

Padarykime Kalėdų stebuklą visi kartu!

Patalpino:

Geriausias veterinaras

Nuoširdžiai džiaugiamės, jog mūsų veterinarijos klinikos darbas buvo pastebėtas ir įvertintas.

Linas Varanauskas – geriausias Klaipėdos apskrities privatus veterinaras 2009 metais. Tai byloja Lietuvos veterinarijos gydytojų asociacijos bei Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos diplomai. Vertinant veterinarus buvo atsižvelgta į jų praktikos patirtį, nuolatinį kvalifikacijos kėlimą, darbą su klientais, atsiliepimus bei visuomeniškumą. Šie apdovanojimai mus įpareigoja dar labiau stengtis ir rūpintis mūsų mažaisiais bičiuliais. Todėl pasižadame ir toliau kruopščiai bei atsakingai rūpintis Jūsų augintinių sveikata.

Patalpino:

Keliame kvalifikaciją

Nuo kovo iki balandžio pabaigos net du kartus vykome į tarptautinius veterinarų mokymus!

Kovo 29-30 d. Linas Varanauskas studijavo veterinarijos verslo subtilybes Prancūzijoje. Diplomas jau kolekcijoje.

O 16-18 balandžio d. jis su Christina Arutiunian vyko į Maskvą, dalyvauti 19-ame Tarptautiniame Veterinarų Kongrese. Mokymų tema – „Veterinarijos organizavimas. Gyvūnų ligų diagnostika, gydymas ir profilaktika“.

Patalpino: